Amix Beta-Ecdyx Pure 90 kapslid
Amix™ Beta-Ecdyx Pure – toidulisand kapslites.
Netosisaldus: 64,8 g (90 kapslit - 90 portsjonit).
Portsjoni kohta (1 kapsel)
Cyanotis Arachnoidea (90% beeta-ekdüsteroon) 300 mg
Päevamäär (2. ülem.)
Cyanotis Arachnoidea (90% beeta-ekdüsteroon) 600 mg
Koostis:
Cyanotis Arachnoidea, kapsel (želatiin, vesi, värvaine titaandioksiid), Methocel® (hüdrofiilne mikropolümeerne tsellulooseetri süsteem), magneesiumstearaat, kleepuvusaine ränidioksiid.

Amix Beta Ecdyxi manustamine: Manustamisviise on mitu:

  1. Tervise parandamiseks ja haiguste ennetamiseks (südame-veresoonkonna haiguste profülaktika, veresuhkru alandamine jne) on soovitatav tarbida 1-2 kapslit päevas.
  2. Proteiinidieeti järgides on vastupidavuse parandamiseks, lahja lihasmassi suurendamiseks ja/või selle lagunemise eest kaitsmiseks soovitatav ekdüsterooni 5-8 mg kehakaalu kilogrammi kohta.

Hankige valgutoiduga õige kogus ekdüsterooni, juues rohkem vett. Maksimaalse tulemuse saavutamiseks on soovitatav valgurikas dieet.

Ei tohiks kasutada toidukorra asendajana. Ärge ületage kehtestatud soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida tihedalt suletuna kuivas ruumis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest, temperatuuril mitte üle 25 C. Enne kasutamist pidage nõu toitumisspetsialisti või treeneriga.

Parim enne lõppu: jälgi paki serval.

Amix TM Beta Ecdyx - nimetatakse ka (20 - beeta-hüdroksü-ekdüsterooniks) mittehormonaalseks ja täiesti ohutuks toidulisandiks. Beta Ecdysterone kasutatakse loodusliku anaboolsena – toidulisandina, mis võib aidata kaasa valkude imendumisele, parandada lihastoonust ja sportlikku sooritust. See toidulisand vastab kõige paremini tõstjate ja fitnessi esindajate ootustele. See on täiesti looduslik, mittesteroidne toode, mis sobib kasutamiseks nii meestele kui naistele.

Amix TM Beta Ecdyxi eelised enne tootjate sarnaste toodetega võrdlemist:

  • Äärmiselt kontsentreeritud toode ! Ärge laske end petta, kui otsite beeta-ekdüsterooni odavaimat versiooni, sest tõhusad on ainult tooted, milles on 50% või rohkem ekdüsterooni. Samal ajal on Amix TM Beta Ecdyxi ekdüsteroon isegi 90% puhas.
  • Amix TM Beta Ecdyx kasutab pikendatud vabanemisega CRT-ss (Controlled Release Technology Support System) kapsli kesta tehnoloogiat, mis aitab ekdüsteroonil kapslist õigeaegselt vabaneda, kaitsta seda sisemise keskkonna stiimulite eest, mis võivad beeta mõju vähendada või täielikult neutraliseerida. ekdüsteroon.

Miks see toode vähe teavet näitab?
Kahjuks on meil Euroopa Liidu karmide eeskirjade tõttu lubatud toidulisandite ja toidukaupade kohta anda vaid piiratud teavet. Lubatud on mainida ainult kontrollitud fakte, mis on EL andmebaasis mainitud. Seetõttu ei ole meil sageli lubatud teaduspõhiseid tulemusi jagada, kuna EL ei ole neid heaks kiitnud.
Kui teil on selle toote kohta konkreetseid küsimusi, võtke meiega ühendust numbril +370 646 74351.

 

Tootja: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Ühendkuningriik.

Edasimüüja: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Ei. +37064674351. Rohkem infot www.fitsport.lt

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Amix Beta-Ecdyx Pure 90 kapslid

  • 31.80€

Tarnetingimused

Laos olev toode
Terminaali
1-2 tööpäeva
Kulleriga
1-3 tööpäeva
Posti teel
3-6 tööpäeva
Ostes 49 € ja enama eest, toome kauba kohale TASUTA!

Sildid: amix, beeta-ekdüsteroon, ekdüsteroon, testosteroon, testosteroon meestele, testosteroon meestele, lihased, parimad testosterooni võimendajad, hind