-50% Amix PepForm® leutsiini peptiidid 90 kapslit
Amix PepForm® Leucine peptiid - toidulisandi kapslid
Mittestandardsed: (90 kapslit - 45 portsjonit)
Portsjoni suuruse kohta:(1 portsjon - 2 portsjonit)
PepForm® leutsiini peptiidid1000 mg
Köha:
PepForm® Leutsiini peptiid (vadakupeptiid /piimast/, L-leutsiin), želatiinkapsel (valmistatud puhnest želatiinist, veest, värvainest: titaandioksiid), liim: magneesiumstearaat, ränidioksiid.
Hoiatus allergeniest: see toode võib sisaldada munast, sojast, gluteenist, karpidest, nut test ja maanut test jälgi.

Kasutamine: kuni 80 kg kaaluvad inimesed võtavad 2 kapslit päevas ja üle 80 kg kaaluvad 4 kapslit päevas. Võtke basseiniannus (1 või 2 kapslit, olenevalt teie kehakaalust) pärast treeningut ja teine basseiniannus (1 või 2 kapslit, olenevalt teie kehakaalust) enne magamaminekut. Joo rohkem vett. Ärge lystage määratud soovitatud päussnormi.

Hei, sa peaksid kasutama tødøkorra asendajana. Ärge ületage kehtestatud soovitatavat ööpäevast annust. Hoidke rakk käepärast. Hoida määrib tihedalt kuivanud kehasid.

Parim enne ponlu: zajalje paki serval.

Parim enne - 30.07.2024

Amix PepForm® leutsiini peptiidid

Suurima anaboolse toimega peamist aminohapet – Leutsiini sisaldav toidulisand. See aminohape ekstraheeritakse erilisel viisil, mis seob vabas vormis olevad aminohapped peptiididega, et tagada maksimaalne imendumine ja kasu. See toidulisand on äärmiselt asjakohane neile, kes kasutavad regulaarselt BCAA toidulisandeid, kuna BCAA peamiseks koostisosaks on just L-leutsiin. Kui soovid BCAA toimet veelgi parandada või otsid just seda ülikõrge kvaliteediga aminohapet, on Amix PepForm® leutsiinipeptiidid suurepärane valik.

Amix PepForm® leutsiini peptiidide eelised:

 • Ainulaadne aminohapete peptiidvorm, millel on kõrgeim tõhusus ja imendumine;
 • Valgu sünteesi soodustamiseks;
 • Tõhus valem keha anaboolse seisundi edendamiseks;
 • Koguni 45 portsjonit ühes pakendis;
 • See on valgukomponent, seega võib see tugevalt mõjutada kiiremat taastumist ja lihaste kaitset katabolismi eest;
 • Võib aidata luua lahja lihasmassi;
 • Sobib kasutamiseks mis tahes ettenähtud otstarbel;
 • Kõrgeima kvaliteediga toode, mis on valmistatud patenteeritud tootmisvalemiga (kinnitatud laboratoorsete testidega);

Amix PepForm® leutsiini tootmistehnoloogia mõjutab teie kehas tarbitava leutsiini parimat ja kiireimat imendumist. PepForm® on revolutsiooniline patenteeritud tehnoloogia, mille abil ekstraheeritud aminohapped on bioloogiliselt oluliselt paremad võrreldes teiste meetoditega saadud aminohappetega PepForm® peptiidid on olnud üks oodatumaid tehnoloogiaid aminohapete vormi saamiseks parima imendumise ja efektiivsusega. Struktuursed peptiidid on kõrgeim ja parim viis aminohapete ekstraheerimiseks.

Leutsiin (2-amino-4-metüülpentaanhape) on asendamatu, üks kolmest hargnenud ahelaga aminohappest (BCAA). Sportlaste seas kasutatakse leutsiini tavaliselt koos isoleutsiini ja valiiniga (BCAA). Mitmed hiljutised uuringud on näidanud, et leutsiin võib olla kolmest hargnenud ahelaga aminohappest kõige olulisem. Mis annab suurima kasu lihaste taastumisel ja keha anaboolse seisundi edendamisel. Leutsiin on valgu komponent. Seetõttu võib see aidata lihasmassi kasvatamisel. Samuti võib see aidata säilitada lihasmassi kaalulanguse või stressirohke olukordade ajal.

 

Tootja: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Ühendkuningriik.
 
Edasimüüja: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Ei. +37064674351. Rohkem infot www.fitsport.lt

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Amix PepForm® leutsiini peptiidid 90 kapslit

 • 19.90€
 • 9.99€
 • Säästad: 9.91€

Tarnetingimused

Laos olev toode
Terminaali
1-2 tööpäeva
Kulleriga
1-3 tööpäeva
Posti teel
3-6 tööpäeva
Ostes 49 € ja enama eest, toome kauba kohale TASUTA!

Sildid: amix toitumine, leutsiini peptiidid, leutsiin, bcaa, pepform leutsiin, taastumiseks, lihasmass, lahja lihasmass, aminohapped, amix