AmixPro® ProbioHD® 60 kork.
Amix GreenDay Probio Forte toidulisandil kapsli kujul
Mittestandardsed: 60 kapslit (60 portsjonit 1 kapsel)
Portsjoni suuruse kohta: 1 kapsel
Amix™ probiootilised bakterid 5,75 miljardit organismi
DE111™ (Bacillus subtillis), Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum.
Köha:
maltodekstriin, taimne tselluloos (kapsel); probiootilised bakterid (DE111™ (Bacillus subtillis), Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum); Adhesioni regulitad ained: svetnem ahelaga triglütseriidid.
Toit: Võib sisaldada piima, soja, gluteeni ja süsivesikute jälgi.


Kasutamine: võtta 1 kapsel 1-3 korda päevas koos toiduga. Ärge ületage maksimaalset ööpäevast annust (3 kapslit).

Hei, sa peaks kasutama tødøkorra asendajana. Ärge ületage kehtestatud soovitatavat ööpäevast annust. Hoidke rakk käepärast. Hoida mærib teksku kuivanud kehasid.

Parim enne ponlu: zajalje paki serval.

AmixPro® ProbioHD® 60 kork

AmixPro® Probio HD® on toidulisand, mis koosneb 10 erinevast heast soolebakterist, mis moodustavad muljetavaldava 30 miljonist kolooniat moodustavast ühikust (CFU) koosneva kompleksi. See on üks kontsentreeritumaid tooteid turul, üks kapsel päevas varustab ka kõige nõudlikumaid kasutajaid.

AmixPro® ProbioHD® eelised:

  • 10 erinevat heade bakterite tüve;
  • Muljetavaldav kogus – 30 miljardit ühikut kolooniaid moodustavaid häid baktereid;
  • TRcaps® taimsed kapslid (sobivad iga toitumispõhimõtte esindajatele).
  • TRcaps® on maohappesuse suhtes vastupidavamad, mistõttu imendub toode väga kergesti, mille tulemusena saadakse toidulisandist kõik vajalik kasu ning selles sisalduvate toimeainete hulk ei lähe seedimisprotsessi käigus kaduma;
  • Tootest piisab isegi kaheks kuuks;
  • Heade bakterite patenteeritud vorm (efektiivsus on tõestatud erinevate uuringutega);
  • Tippkvaliteediga toode.

Meie seedesüsteemi koloniseerivad miljonid bakterid, millest enamik on kahjutud. Mõned neist on need head, mis aitavad parandada toitainete omastamist, aitavad kaasa toidu lagunemisele, tugevdavad soolestiku mikrofloorat ja loomulikult – üldiselt aitavad tugevdada kogu organismi talitlust ja immuunsüsteemi. Stressiolukordades, korrapäraselt ebatervisliku toidu söömisel, antibiootikumide võtmisel või sarnastes olukordades, kus organism on nõrgenenud, annab heade bakterite täiendav kasutamine aga tohutult kasu. Eriti tugevamate ravimite või antibiootikumide kasutamisel võivad head bakterid aidata ennetada seede- ja soolehäireid ning allergiliste reaktsioonide teket.

AmixPro® Probio HD® sisaldab DE111™ (patenditud – tõestatud mitmetes uuringutes), Bacillus subtilise tüve, probiootilisi eoseid, mis aitavad kaasa ja võivad tugevdada või (profülaktiliselt kasutamisel) aidata säilitada seede- ja immuunsüsteemi funktsiooni. Inimeste kliinilised uuringud on näidanud, et see heade bakterite tüvi suudab kontrollida mikroobide populatsioone, aidata kaasa organismi seedimisele ja toetada üldist tervist. DE111™ patenteeritud kõrgekvaliteedilised head bakterid suudavad püsida elujõulisena erinevates orgaanilistes tingimustes, näiteks: erinevatel temperatuuridel või erinevatel pH happesuse tasemetel. Sel viisil suudavad nad moodustada eoseid, mis kaitsevad meil olevaid häid baktereid koos sellest tootest saadud bakteritega, kuni nad jõuavad kohta, kus nad saavad ellu jääda (näiteks seedekulglasse), kus nad aitavad kehal loomulikult rohkem toota. head bakterid ja moodustavad nende kolooniaid.

DE111™ – Laboratoorselt tõestatud tõhususega hea kvaliteet ja heade bakterite ekstraheerimine. Seda tüüpi patendid väljastatakse alles pärast põhjalikku uurimist ja toote efektiivsuse kinnitamist, olles veendunud, et selle koostises märgitud ained ja nende kogused vastavad pakendis sisalduvatele.

AmixPro® Probio HD® kasutab TRcaps® ürdipõhiseid kapsleid, mis sobivad erinevate toitumistüüpide esindajatele (kõigesööjad, taimetoitlased, veganid, ketodieedi järgijad jne teatud toitumispõhimõtteid järgides). Need kapslid on ka vastupidavamad maohappelisusele, mis mõjutab nende suurepärast imendumist.

 

Tootja: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Ühendkuningriik.

Edasimüüja: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Ei. +37064674351. Rohkem infot www.fitsport.lt

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

AmixPro® ProbioHD® 60 kork.

  • 43.90€

Tarnetingimused

Laos olev toode
Terminaali
1-2 tööpäeva
Kulleriga
1-3 tööpäeva
Posti teel
3-6 tööpäeva
Ostes 49 € ja enama eest, toome kauba kohale TASUTA!

Sildid: amixpro, probio hd, head bakterid, probiootikumid, toidulisandid, toidulisandid tervisele, seedimisele, immuunsusele, maotegevusele, soolestiku tööle, tervisele