Amix DAA 100 kork. - Testosteroon
Amix™ D-AA Max Pure – toidulisand kapslites.
Netosisaldus 60 g (100 kapslit - 20 portsjonit).
Koostis (1 portsjon - 5 kapslit):
D-asparagiinhape 3000 mg
Methocel® (mikropolümeerse tselluloosi eetrite hüdrofiilne süsteem), kapsel (želatiin, vesi, värvaine titaandioksiid), magneesiumstearaat, kleepaine ränidioksiid.


Kasutamine: juua portsjon (5 kapslit) päevas. Võite tarbida kogu portsjoni korraga või jaotada selle päeva jooksul laiali. Spordivabadel päevadel portsjon söögikordade vahel. Joo klaas vett.

Ei tohiks kasutada toidukorra asendajana. Ärge ületage kehtestatud soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida tihedalt suletuna kuivas ruumis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest, temperatuuril mitte üle 25 C. Enne kasutamist pidage nõu toitumisspetsialisti või treeneriga.

Parim enne lõppu: jälgi paki serval.

D-asparagiinhape on uus revolutsiooniline toode testosterooni võimendajate seas. Toimeaine on DAA (D-asparagiinhape), aminohape, mis on muutumas üha populaarsemaks koostisosaks komplekssetes testosterooni võimendajates. Amix DAA on ülikvaliteetne toidulisand kapslite kujul. D-asparagiinhape on üks kahest asparagiinhappe vormist. D-asparagiinhapet leidub ka inimorganismis, kuid selle kogused on väga väikesed.

Testosteroon on iga meessportlase jaoks väga oluline. See võib mõjutada paremaid sportlikke tulemusi ja igapäevast heaolu.

 

Miks see toode vähe teavet näitab?
Kahjuks on meil Euroopa Liidu karmide eeskirjade tõttu lubatud toidulisandite ja toidukaupade kohta anda vaid piiratud teavet. Lubatud on mainida ainult kontrollitud fakte, mis on EL andmebaasis mainitud. Seetõttu ei ole meil sageli lubatud teaduspõhiseid tulemusi jagada, kuna EL ei ole neid heaks kiitnud.

Kui teil on selle toote kohta konkreetseid küsimusi, võtke meiega ühendust numbril +370 646 74351.

 

Tootja: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Ühendkuningriik.

Edasimüüja: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Ei. +37064674351. Rohkem infot www.fitsport.lt

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Amix DAA 100 kork. - Testosteroon

  • 26.40€

Tarnetingimused

Laos olev toode
Terminaali
1-2 tööpäeva
Kulleriga
1-3 tööpäeva
Posti teel
3-6 tööpäeva
Ostes 49 € ja enama eest, toome kauba kohale TASUTA!

Sildid: testosteroon, tribulus, võimendus, prohormoonid