-12% Amix Maximum GH Stimulant (kasvuhormooni promootor) 120 kapslit

Amix GH Maximum stimulant – toidulisand kapslites.

Netosisaldus 72 g (120 kapslit - 24 portsjonit).

Koostis (1 portsjon – 5 kapslit): 1500 mg L-arginiin, 750 mg L-ornitiin, 750 mg L-lüsiin, 5 mg vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid) 357% RMV*, kapsel (želatiin, vesi, värvaine titaandioksiid) , Methocel® (hüdrofiilne mikropolümeerne tsellulooseetri süsteem), CRT-ss (kontrollitud lõõgastust toetav süsteem), magneesiumstearaat, kleepuvusaine ränidioksiid. RMV – referentstoiteväärtus.

Kasutamine: võtta 5 kapslit enne magamaminekut.

Ei tohiks kasutada toidukorra asendajana. Ärge ületage kehtestatud soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida tihedalt suletuna kuivas ruumis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest, temperatuuril mitte üle 25 C. Enne kasutamist pidage nõu toitumisspetsialisti või treeneriga.

Parim enne lõppu: jälgi paki serval.

Amix Maximum GH stimulant

Kasvuhormoon noores eas on äärmiselt oluline meie arengule, aktiivsusele ja kogu organismi taastumisele. Aasta enne 30-aastaseks saamist jõuab see hormoon praktiliselt nulli. Me ei saa seda tõsta samale tasemele kui nooruses, kuid on toitaineid, mis aitavad seda stimuleerida ja toovad kasu mitte ainult sportlikele tulemustele, vaid ka heaolule. Ei ole ühtegi ainet, mis seda hormooni konkreetselt tõstaks, kuid teatud ainete kombinatsioonid võivad tulemusi anda. Amix Maximum GH Stimulant on sünergistlikult toimivate elementide (L-arginiin, L-ornitiin, L-lüsiin ja vitamiin B6) kombinatsioon. Kõik need komponendid toimivad sünergiliselt, täiendades üksteist. See kombinatsioon sobib suurepäraselt jõu- ja vormisportlastele, kes otsivad suuremat jõudlust.

 

Miks see toode vähe teavet näitab?
Kahjuks on meil Euroopa Liidu karmide eeskirjade tõttu lubatud toidulisandite ja toidukaupade kohta anda vaid piiratud teavet. Lubatud on mainida ainult kontrollitud fakte, mis on EL andmebaasis mainitud. Seetõttu ei ole meil sageli lubatud teaduspõhiseid tulemusi jagada, kuna EL ei ole neid heaks kiitnud. Kui teil on selle toote kohta konkreetseid küsimusi, võtke meiega ühendust numbril +370 646 74351.

 

Tootja: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Ühendkuningriik.

Edasimüüja: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Ei. +37064674351. Rohkem infot www.fitsport.lt

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Amix Maximum GH Stimulant (kasvuhormooni promootor) 120 kapslit

  • 28.40€
  • 24.99€
  • Säästad: 3.41€

Tarnetingimused

Laos olev toode
Terminaali
1-2 tööpäeva
Kulleriga
1-3 tööpäeva
Posti teel
3-6 tööpäeva
Ostes 49 € ja enama eest, toome kauba kohale TASUTA!

Sildid: amix, amix nutrition gh maximum, kasvuhormooni, kasvuhormooni, arginiini, ornitiini, lüsiini, lihaste kasvu soodustamiseks