Amix CEE Creatine Ethyl Ester 350 kaps.
Amix CEE - toidulisand tablettidena.
Netosisaldus 210 g (350 kapslit - 70 portsjonit).
Ühes portsjonis (tab. 4):
Kreatiin etüülester HCl3000 mg
Päevamäär (tabel 8)
Kreatiin etüülester HCl6000 mg
Koostis:
Kreatiinetüülestervesinikkloriid, CRT-ss (kontrollitud lõdvestussüsteem), Methocel® (hüdrofiilne mikropolümeerne tsellulooseetri süsteem), kleepuvad ained mikrokristalliline tselluloos ja ränidioksiid, magneesiumstearaat


Kasutamine: juua portsjon (5 kapslit) 2 korda päevas koos klaasitäie veega. Üks portsjon enne treeningut ja üks portsjon kohe pärast treeningut.

Ei tohiks kasutada toidukorra asendajana. Ärge ületage kehtestatud soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida tihedalt suletuna kuivas ruumis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest, temperatuuril mitte üle 25 C. Enne kasutamist pidage nõu toitumisspetsialisti või treeneriga.

Parim enne lõppu: jälgi paki serval.

CREATINE ETHYL ESTER HCL on kreatiin monohüdraat, mis on kombineeritud alkoholi ja happemolekulidega. Kreatiinmonohüdraat on kõige populaarsem kreatiini vorm, kuid tavaline kreatiinmonohüdraat imendub halvasti. Imenduvustõhusus sõltub suuresti organismi rakkudest. Kreatiini esterdamisel on potentsiaal suurendada rakuseina läbilaskvust, paremini kui analoogsel kreatiinmonohüdraadil. CEE lahustub kiiremini kui kreatiinmonohüdraat, nii et see jõuab lihasteni palju kiiremini ja tõhusamalt. Järelikult peate kasutama toote väiksemaid annuseid ning toime ja imendumine võivad olla veelgi paremad!

Kreatiin – kreatiin on lämmastikku sisaldav orgaaniline ühend, mida leidub kõigi selgroogsete lihastes, närvikoes ja veres. Umbes 90% inimkehas leiduvast kreatiinist leidub skeletilihastes, ülejäänu südames ja ajus. Kreatiin on arginiinist, glütsiinist ja metioniinist valmistatud mittetoitaine. Inimkeha sünteesib umbes 1 grammi kreatiini päevas. Veel umbes 1 g saab inimene lihast. Kuna taimetoitlaste kehas on kreatiini tase madalam kui mittetaimetoitlastel, on kreatiinilisanditel nende sportlikule sooritusvõimele palju suurem mõju. Kreatiini kasutavad kõikide spordialade esindajad, see on üks populaarsemaid toidulisandeid. Samuti armastavad toidulisandite tootjad kreatiini kasutada mahu- ja treeningueelsetes kompleksides.

 

Miks see toode vähe teavet näitab?
Kahjuks on meil Euroopa Liidu karmide eeskirjade tõttu lubatud toidulisandite ja toidukaupade kohta anda vaid piiratud teavet. Lubatud on mainida ainult kontrollitud fakte, mis on EL andmebaasis mainitud. Seetõttu ei ole meil sageli lubatud teaduspõhiseid tulemusi jagada, kuna EL ei ole neid heaks kiitnud.
Kui teil on selle toote kohta konkreetseid küsimusi, võtke meiega ühendust numbril +370 646 74351.

Tootja: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Ühendkuningriik.

Edasimüüja: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Ei. +37064674351. Rohkem infot www.fitsport.lt

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Amix CEE Creatine Ethyl Ester 350 kaps.

  • 33.90€

Tarnetingimused

Laos olev toode
Terminaali
1-2 tööpäeva
Kulleriga
1-3 tööpäeva
Posti teel
3-6 tööpäeva
Ostes 49 € ja enama eest, toome kauba kohale TASUTA!

Sildid: kreatiini etüülester, kreatiin, kreatiini kasutamine