-25% Amix Kre-alkalyne 120 korki (Veel 30 kapslit saate tasuta, kokku 150 kapslit.)
Amix™ Kre-Alkalyn® - toidulisand kapslites.
Netosisaldus: 112,5 g (150 kapslit - 75 portsjonit).
Portsjoni kohta (2 tassi):
Kre-leeliseline (kreatiin aluselise kaitsega)1500 mg
Päevane norm - 4 kapslit - 3000 mg kre-leelist.
Koostis:
kre-leeliseline, kapsli kest (želatiin, vesi, värvaine titaandioksiid), magneesiumstearaat, liimiaine ränidioksiid.

Kasutamine: Treeningupäevadel võtta portsjon (2 kapslit) hommikul 30 minutit enne päeva esimest söögikorda ja portsjon 30 minutit enne treeningut. Treeninguvabadel päevadel võta portsjon hommikul 30 minutit enne päeva esimest söögikorda ja portsjon õhtul 30 minutit enne viimast söögikorda. Joo klaas vett.

Ei tohiks kasutada toidukorra asendajana. Ärge ületage kehtestatud soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida tihedalt suletuna kuivas ruumis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest, temperatuuril mitte üle 25 C. Enne kasutamist pidage nõu toitumisspetsialisti või treeneriga.

Parim enne lõppu: jälgi paki serval.

Amix Kre-Alkalyn® on kreatiini puhvervorm, millel on tavapäraste kreatiinitoodetega võrreldes stabiilsem toime. Seda patenteeritud kreatiini koostist iseloomustab stabiilsus maohapetes, mugav tarbimine ja kõrgeima kvaliteediga toimeained. Kreatiin kui toidulisand on üks hinnatumaid toidulisandeid maailmas. Selle tõhusus on tõestatud nii teadusuuringutes kui ka praktikas. Teaduslikud uuringud on näidanud, et kreatiin avaldab mõju sportlase plahvatuslikule jõu- ja üldjõutulemustele, samuti lahja lihasmassi arengule.

Kre-Alkalyn® on kreatiini vorm, mis ei vaja koormust ega rattasõitu ning millel ei ole kõrvalmõjusid, mis on mõnel teisel kreatiini vormil. See on 100% stabiilne kreatiini vorm, mis aitab teil saavutada soovitud tulemusi vahetult. Tegelikult vajab enamik sportlasi ainult 1-3 kapslit päevas, et saavutada tulemusi, mis on võrdsed või paremad kui teiste kreatiinitoodetega, mis ei ole nii stabiilsed.

Kre-Alkalyn® on positiivse pH-ga, mis määrab selle stabiilsuse maohapetes. Kui pH tase on madalam kui 7, lähevad maohapped tasakaalust välja ja kaotavad seeläbi stabiilsuse ning sel ajal muutub kreatiin, mida organism pole suutnud omastada, kreatiniiniks. Kre-Alkalyn®-i pH on omakorda 12 ja üle selle, mis võib mõjutada täielikku stabiilsust hapetes, mistõttu kreatiin ei muutu enam kreatiniiniks. See võib aidata kaasa kreatiini paremale ja kergemale imendumisele ning sportlaste sooritusvõimele.

Amix Kre-Alkalyn® eelised:

  • 100 protsenti stabiilne kreatiini vorm;
  • Tarbimistsüklit pole vaja;
  • Patenteeritud toode (efektiivsus on tõestatud teadusuuringutega);
  • Võib aidata luua plahvatusohtlikku ja üldist tugevust;
  • Võib aidata kaasa lahja lihasmassi saavutamisele;
  • Pakend sisaldab 120 kapslit, kuid selle tootega saate tasuta veel 30 kapslit.

Tootja: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Ühendkuningriik.

Edasimüüja: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Ei. +37064674351. Rohkem infot www.fitsport.lt

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Amix Kre-alkalyne 120 korki (Veel 30 kapslit saate tasuta, kokku 150 kapslit.)

Kuni kampaania lõpuni:
  • 31.90€
  • 23.99€
  • Säästad: 7.91€

Tarnetingimused

Laos olev toode
Terminaali
1-2 tööpäeva
Kulleriga
1-3 tööpäeva
Posti teel
3-6 tööpäeva
Ostes 49 € ja enama eest, toome kauba kohale TASUTA!

Sildid: amix kre-alkalyn, kreatiin, kre-alkalyn, energialisandid, puhverdatud kreatiin. toidulisandid taastumiseks. parimad toidulisandid sportimiseks