Amix Creatine Monohydrate (maitsestatud kreatiinmonohüdraat) 360 g
Amix Creatine Monohydrate on sportlastele mõeldud eriotstarbeline toiduaine.
Netosisaldus: 250g (83 portsjonit), 300g (100 portsjonit), 500g (166 portsjonit) või 1000g (333 portsjonit).
Ühes portsjonis (1 teelusikatäis):
Mikroniseeritud kreatiin monohüdraat3 g
Koostis:
mikroniseeritud kreatiin monohüdraat


Kasutamine: sega ¾ lusikatäit (3 g) klaasi vees või mahlas. Laadimisfaasis võtke 1 portsjon 3 korda päevas esimese 7 päeva jooksul. Hooldusfaasis: 1 portsjon päevas (kestus kolm kuni neli nädalat). Tsükli lõpus tehke 2 nädalat. paus. Parema tulemuse saavutamiseks joo päeva jooksul vähemalt 3 liitrit vett.

Ei tohiks kasutada toidukorra asendajana. Ärge ületage kehtestatud soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida tihedalt suletuna kuivas ruumis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest, temperatuuril mitte üle 25 C. Enne kasutamist pidage nõu toitumisspetsialisti või treeneriga.

Parim enne lõppu: jälgi paki serval.

Amix TM kreatiinmonohüdraat – Kreatiin alates 20. sajandist. on profisportlaste seas hästi tuntud kui aine, mis võib aidata kiiresti taastada ATP (energia) varusid ja potentsiaalselt aidata üle saada suurematest koormustest, tõstes suuremaid raskusi ning joostes kiiremini lühikesi ja keskmisi distantse.

Kreatiinmonohüdraati on spordis laialdaselt kasutatud juba pikka aega. Umbes 95 protsenti kreatiini kehas leidub skeletilihastes. See aitab toota lihasrakkudele energiat, optimeerides adenosiintrifosfaadi (ATF) tootmist. ATF on rakkude peamine energiaallikas. Uuringud kinnitavad, et kreatiin suurendab füüsilist jõudlust kõrge intensiivsusega lühiajalise füüsilise koormuse ajal. Positiivne mõju ilmneb 3 g kreatiini igapäevasel tarbimisel.

Amix TM Creatine Monohydrate on kõrgeima kvaliteediga, ülipuhas ja kohev ning kliiniliselt (HPLC) testitud kreatiin. Toidulisandid kontrollitakse nende tõhususe tõestamiseks HPLC-ga

Kas olete kunagi kuulnud, et kreatiin on kreatiin ja selle kvaliteet ei oma tähtsust? Selline, paraku alusetu jutt on tõusnud, kuna turul on viimasel ajal üle ujutatud odav Hiina kreatiin, mille kvaliteet pole kaugeltki kõrgeima kvaliteediga kreatiinitoodetel. Odav kreatiin sisaldab tavaliselt suures koguses naatriumi ja kreatiniini, mis sageli põhjustab nahaaluse vee liigset kogunemist (näo turse) ja neerude koormust.

Amix TM kreatiinmonohüdraat on maksimaalselt puhas, kohev ja efektiivne. Seetõttu valige kõige kvaliteetsemad tooted mõistliku hinnaga, mida pakuvad teile Amixi ettevõtte spetsialistid. Parima efekti saavutamiseks on soovitatav kasutada koos valgu, glutamiini ja aminohapetega.

Tootja: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Ühendkuningriik.

Edasimüüja: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Ei. +37064674351. Rohkem infot www.fitsport.lt

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Amix Creatine Monohydrate (maitsestatud kreatiinmonohüdraat) 360 g

  • 22.99€

Võimalikud valikud

Tarnetingimused

Laos olev toode
Terminaali
1-2 tööpäeva
Kulleriga
1-3 tööpäeva
Posti teel
3-6 tööpäeva
Ostes 49 € ja enama eest, toome kauba kohale TASUTA!

Sildid: amix kreatiini jook, mikroniseeritud kreatiin, kreatiin monohüdraat, kreatiini tarbimine, kreatiin monohüdraat, kreatiin, toidulisandid kehakaalu langetamiseks, toidulisandid massi suurendamiseks