Dorian Yates Nutrition Kreatiin 316 g
Amix Creapure ® - eriotaspaline toitsportlaste.
Netosisaldus: 300 g (100 portsjonit)
Üks ükesi portsjonid (1 lusikatäis):
Creapure® _ kreatiini monohüdraat3 g
Köha:
Creatiin monohüdraat Creapure ®.


Kasutamine: lisa 1 tl pulbrit (3 g) klaasile võile. Laadimisfaasi võetakse 1 portsjonina 3-4 korda päevas esimese 7 päeva jooksul. Annustamine: 1-2 portsjonit päevas (nädalas). Optimaalse kaalu saavutamiseks on vaja vähemalt 3 liitrit vett päevas.

Hei, sa peaks kasutama tødøkorra asendajana. Ärge ületage kehtestatud soovitatavat ööpäevast annust. Hoidke rakk käepärast. Hoida mærib teksku kuivanud kehasid.

Parim enne ponlu: zajalje paki serval.

Dorian Yates Toitumine Kreatiin

Toote peamiseks toimeaineks on kombinatsioon 3 grammist kreatiinmonohüdraadist ja 3 grammist tri-kreatiinmalaadist, mis võib tõsta treeningute efektiivsust ja üldist jõudu jõusaalis. Väikestes kogustes beeta-alaniini ja tauriiniga rikastatud kreatiin võib tugevdada lihaste kontraktsioone ja parandada rakkude ainevahetust, võideldes väsimusega kõige raskemate treeningute ajal.

Dorian Yates The Creatine on ainulaadne kombinatsioon 3 grammist kreatiinmonohüdraadist, 3 grammist tri-kreatiinmalaadist ja beeta-alaniinist koos tauriiniga, mis tõstab teie jõutaset, suurendab lihaste kontraktsioone ja suurendab treeningu ajal füüsilist vastupidavust. Kreatiinile on lisatud tauriini, mis suurendab lihaste kontraktsioone, ja B-vitamiini kompleksi, mis tõstab teie energiataset. Teaduslikult on tõestatud, et vähemalt 3 g kreatiini päevas suurendab jõudlust lühiajaliste kõrge intensiivsusega treeningute, nagu jõutreening ja intervallkardio, ajal.

Kreatiini eelised:

  • 6000 mg kreatiini portsjoni kohta kahest erinevast kreatiini vormist;
  • 1000 mg beeta-alaniini pikaajaliseks lihasvastupidavuse tagamiseks;
  • 500 mg tauriini parandab vereringet;
  • Tõhus, kergesti imenduv valem;
  • Koormusfaasi pole vaja;
  • Pakis on koguni 39 portsjonit.

Tootja: DY Nutrition Global Ltd. Birmingham, Great Western Business Park Unit 28 Winson Green, B18 4QF, Ühendkuningriik.

Maaletooja: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Ei. +37064674351. Rohkem infot www.fitsport.lt

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Dorian Yates Nutrition Kreatiin 316 g

  • 29.99€

Võimalikud valikud

Tarnetingimused

Laos olev toode
Terminaali
1-2 tööpäeva
Kulleriga
1-3 tööpäeva
Posti teel
3-6 tööpäeva
Ostes 49 € ja enama eest, toome kauba kohale TASUTA!

Sildid: dorian yates toidab kreatiini, kreatiin, kreatiin monohüdraat, beeta-alaniin, tauriin, tri-kreatiinmalaat, energialisandid, kreatiin, treeningeelsed toidulisandid