Amix Inosine 100 kapslit. (inosiin)
Amix™ Inosine – toidulisand kapslites.
Netosisaldus 60 g (100 kapslit - 50 portsjonit).
1 portsjonis (2 kapslit)
Inosiin1200 mg
Koostis:
inosiin (hüpoksantiinribosiid), kapsel (želatiin, vesi, värvaine titaandioksiid), magneesiumstearaat, kleepaine ränidioksiid.

Kasutamine: võtta 2 kapslit päevas, soovitavalt enne treeningut.

Ei tohiks kasutada toidukorra asendajana. Ärge ületage kehtestatud soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida tihedalt suletuna kuivas ruumis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest, temperatuuril mitte üle 25 C. Enne kasutamist pidage nõu toitumisspetsialisti või treeneriga.

Parim enne lõppu: jälgi paki serval.

Amix inosiin

Inosiini saavad kasutada kõikide spordialade esindajad, mille käigus on sportliku tegevuse käigus oluliselt suurenenud koormus südame-veresoonkonnale, eriti vastupidavusaladel, jõuvastupidavuskoormustel, sagedastel staatilistel koormustel (nt maadlus, raskete raskuste tõstmine, raskete raskuste tõstmine). hoitakse kindlas asendis jne) . Eriti soovitatav on see võistlusteks valmistumise perioodil, mil valitsevad suure või isegi maksimaalse intensiivsusega koormused. Inosiin on ohutu ja tõhus viis aidata kehal hapnikku tõhusamalt kasutada.

Amix Inosine'i eelised:

  • Hapniku parem kasutamine kehas;
  • Suurepärane treeningeelne toidulisand;
  • Toetab südametegevust;
  • Toetab tugevat immuunsust.

Miks see toode vähe teavet näitab?
Kahjuks on meil Euroopa Liidu karmide eeskirjade tõttu lubatud toidulisandite ja toidukaupade kohta anda vaid piiratud teavet. Lubatud on mainida ainult kontrollitud fakte, mis on EL andmebaasis mainitud. Seetõttu ei ole meil sageli lubatud teaduspõhiseid tulemusi jagada, kuna EL ei ole neid heaks kiitnud. Kui teil on selle toote kohta konkreetseid küsimusi, võtke meiega ühendust numbril +370 646 74351.

 

Tootja: LargeLife® Ltd., 6 Bexley square, Salford Manchester, M3 6BZ, Ühendkuningriik.

Edasimüüja: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Ei. +37064674351. Rohkem infot www.fitsport.lt

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Amix Inosine 100 kapslit. (inosiin)

  • 20.90€

Tarnetingimused

Laos olev toode
Terminaali
1-2 tööpäeva
Kulleriga
1-3 tööpäeva
Posti teel
3-6 tööpäeva
Ostes 49 € ja enama eest, toome kauba kohale TASUTA!

Sildid: amix toitumine, inosiin, toidulisandid vastupidavuse suurendamiseks, toidulisandid südamele, amix toitumine, amix toidulisandid, inosiin, hapniku omastamiseks, vastupidavus, südametegevus