Toorpulbrid mikroniseeritud kreatiin 550 g - 110 portsjonit
Raw Powders Micronized Creatine – eriotstarbeline toidutoode sportlastele.
Netosisaldus 550g (110 portsjonit) või 250g (50 portsjonit).
Koostis:
mikroniseeritud kreatiin monohüdraat
1 portsjon (1 lusikas pulbrit) sisaldab 5000 mg mikroniseeritud kreatiinmonohüdraati

Kasutamine: juua portsjon (1 lusikas pulbrit) 1 kord päevas. Joo vett või mahla.

Ei tohiks kasutada toidukorra asendajana. Ärge ületage kehtestatud soovitatavat ööpäevast annust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida tihedalt suletuna kuivas ruumis, kaitstuna otsese päikesevalguse eest, temperatuuril mitte üle 25 C. Enne kasutamist pidage nõu toitumisspetsialisti või treeneriga.

Parim enne lõppu: jälgi paki serval.

Raw Powders™ Micronized Creatine – on puhas, ohutu ja HPLC testitud kreatiinmonohüdraat. Raw Powders™ mikroniseeritud kreatiin on valmistatud kõige laialdasemalt kasutatavast kreatiini vormist, kreatiinmonohüdraadist. See on aine, mida leidub inimkehas looduslikult kreatiinfosfaadina, kreatiini vaba vormina. 95% kreatiinist ladestub lihastes ja seda kasutatakse peamise energiaallikana (ATP). Seda kasutatakse lühiajaliste kõrge intensiivsusega treeningute puhul. Kreatiinivarude kiire ammendumine lihaskoes võib aeglustada selle tootmist ja kasutamist.

Paljud teavad kreatiini kasulikkusest väga intensiivsete lühiajaliste füüsiliste harjutuste ajal, kuid vähesed süvenevad selle kvaliteeti, millest sõltub kreatiini mõju. Toorpulbrid Kreatiinmonohüdraat on kõige põhjalikumalt uuritud ja laialdasemalt kasutatav kreatiini vorm. See paistab silma oma puhtuse ja suurepärase imavuse poolest.

Kreatiinmonohüdraati on spordis laialdaselt kasutatud juba pikka aega. Umbes 95 protsenti kreatiini kehas leidub skeletilihastes. See aitab toota lihasrakkudele vajalikku energiat, optimeerides adenosiintrifosfaadi (ATF) tootmist. ATF on rakkude peamine energiaallikas. Uuringud kinnitavad, et kreatiin suurendab füüsilist jõudlust kõrge intensiivsusega lühiajalise füüsilise koormuse ajal. Positiivne mõju ilmneb 3 g kreatiini igapäevasel tarbimisel.

Miks see toode vähe teavet näitab?
Kahjuks on meil Euroopa Liidu karmide eeskirjade tõttu lubatud toidulisandite ja toidukaupade kohta anda vaid piiratud teavet. Lubatud on mainida ainult kontrollitud fakte, mis on EL andmebaasis mainitud. Seetõttu ei ole meil sageli lubatud teaduspõhiseid tulemusi jagada, kuna EL ei ole neid heaks kiitnud.
Kui teil on selle toote kohta konkreetseid küsimusi, võtke meiega ühendust numbril +370 646 74351.

Tootja: Euroopa Liidus valmistatud Raw Powders Ltd. tellida.

Edasimüüja: UAB "Aivaro Sportas" Taikos pr. 20, Klaipėda, Tel. Ei. +37064674351. Rohkem infot www.fitsport.lt

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Toorpulbrid mikroniseeritud kreatiin 550 g - 110 portsjonit

  • 34.95€

Tarnetingimused

Laos olev toode
Terminaali
1-2 tööpäeva
Kulleriga
1-3 tööpäeva
Posti teel
3-6 tööpäeva
Ostes 49 € ja enama eest, toome kauba kohale TASUTA!

Sildid: sporditoidulisandid, kreatiinitooted, kreatiinmonohüdraat, kreatiin